Kiisel Site

AÖF Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Ücreti – 2018

14 Temmuz 2018 | Yazar: Umut | Henüz yorum yapılmamış | 619 Görüntülenme

Çok eskilerde lise mezuniyeti birçok meslek dalına giriş için yeterli bir mezuniyet türü olarak görülüyordu. Ancak giderek şartlar değişti. Herkes liseyi bitirmeye başlayınca işe kabul, terfi gibi konularda lise mezunlarından ziyade üniversite mezunları tercih edilmeye başlandı.

Günümüze geldiğimizde de herkes üniversite mezunu olduğu için artık insanlar farklarını ortaya koyabilmek, eğitim durumlarını bir üst seviyeye taşımak ve bir alanda uzmanlaşabilmek için yüksek lisans yapıyorlar.

Bu ise çoğu zaman maliyetli bir eğitim oluyor. Hele hele de özel bir üniversitede tezli ya da tezsiz bir yüksek lisansın maliyeti 10.000 ₺’nin üzerine çıkabiliyor.

Daha uygun maliyetli yüksek lisans yapmak isteyen kişiler ise Anadolu Üniversitesinin tezsiz ve uzaktan yapılabilen yüksek lisans programını tercih ediyorlar.

Telefonuma gelen SMS mesajını paylaşarak Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı ücreti hakkındaki kafa karışıklığına son vermek istiyorum.

Anadolu Üniversitesi Yüksek Lisans Ücreti

Gördüğünüz üzere Anadolu Üniversitesi uzaktan eğitim Tezsiz yüksek lisans programlarının dönemlik kayıt ücreti 1800 tl üç dönemden oluşan programın tamamı ücreti ise 3960 tl dir.

Etiketler :

Benzer Yazılar

23 Temmuz 2018 günü saat 14:50'de hemen hemen Ankara'nın tamamından bir patlama sesi duyuldu. Ankaralılar sesin yanı sıra bir sarsıntı da hissettiler ve bir çok internet kullanıcısı hemen bu da neyin nesi acaba diyerek sosyal medya sitelerine yöneldiler. Ekşisözlük, twitter ve facebook üzerinden çeşitli asılsız haber...
Herkese merhaba, Takip edenler bilecektir, önümüzde Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memuru alımı var. Adaylar başvurularını Adli Yargı İlk Derece Mahkemeleri Adalet Komisyonlarına yaptılar ve sıralamaların açıklanmasını bekliyorlar. Sıralamalar belli olunca, yeterli puanı olupta sıralamaya giren adaylar boy ve kilo ...
Herkese merhaba, Devlet memuru olmak için önümüzde birçok seçenek bulunuyor; Bunlardan en çok kullanılan 2 (iki) yöntem ise şunlar; Birincisi KPSS'ye ( Kamu personeli seçme sınavı) girerek yeterli bir puan alıp akabinde tercih yaparak merkezi atamalarda atanmak ve hemen ise başlamak... Keşke atanmak, memur olmak iste...

Yorumlar