Kiisel Site

AÖF Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Ücreti – 2018

14 Temmuz 2018 | Yazar: Umut | Henüz yorum yapılmamış | 2.881 Görüntülenme

Çok eskilerde lise mezuniyeti birçok meslek dalına giriş için yeterli bir mezuniyet türü olarak görülüyordu. Ancak giderek şartlar değişti. Herkes liseyi bitirmeye başlayınca işe kabul, terfi gibi konularda lise mezunlarından ziyade üniversite mezunları tercih edilmeye başlandı.

Günümüze geldiğimizde de herkes üniversite mezunu olduğu için artık insanlar farklarını ortaya koyabilmek, eğitim durumlarını bir üst seviyeye taşımak ve bir alanda uzmanlaşabilmek için yüksek lisans yapıyorlar.

Bu ise çoğu zaman maliyetli bir eğitim oluyor. Hele hele de özel bir üniversitede tezli ya da tezsiz bir yüksek lisansın maliyeti 10.000 ₺’nin üzerine çıkabiliyor.

Daha uygun maliyetli yüksek lisans yapmak isteyen kişiler ise Anadolu Üniversitesinin tezsiz ve uzaktan yapılabilen yüksek lisans programını tercih ediyorlar.

Telefonuma gelen SMS mesajını paylaşarak Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı ücreti hakkındaki kafa karışıklığına son vermek istiyorum.

Anadolu Üniversitesi Yüksek Lisans Ücreti

Gördüğünüz üzere Anadolu Üniversitesi uzaktan eğitim Tezsiz yüksek lisans programlarının dönemlik kayıt ücreti 1800 tl üç dönemden oluşan programın tamamı ücreti ise 3960 tl dir.

Etiketler :

Benzer Yazılar

Çin'in Şanghay Menkul Kıymetler Borsası Türkiye saati ile 04:30'da açılır ve saat 11:00'da kapanır. Japonya'nın Tokyo Menkul Kıymetler Borsası Türkiye saati ile saat 04:00'da açılıyor ve saat 10:00'da kapanıyor. Avustralya 03:00 - 09:00 Hong Kong 04:30 - 11:00 London Int. Fin. Futures and Options Ex. / LI...
Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), kara yolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortasında tavan fiyat uygulamasına ilişkin kararını verdi. Kurum tarafından hazırlanan genelge, sigortacılık sektörüne iletildi. Buna göre, kurul kararıyla, sigortalılar açısından priml...
2. el araç satın alırken uygulanması gereken çok çok çok fazla detay vardır. Bunların neler olduğuna ara ara yer veriyoruz. Bu kez ana hatları ile bu konuya değişeceğiz. Ana hatları olarak ele aldığımızda Birinci kuralımız; 5064’e mesaj çekeceğiz aracın şase numarasını; ‘Hasar S şasi numarası’ yazacağ...

Yorumlar