Kiisel Site

AÖF Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Ücreti – 2018

14 Temmuz 2018 | Yazar: Umut | Henüz yorum yapılmamış | 2.427 Görüntülenme

Çok eskilerde lise mezuniyeti birçok meslek dalına giriş için yeterli bir mezuniyet türü olarak görülüyordu. Ancak giderek şartlar değişti. Herkes liseyi bitirmeye başlayınca işe kabul, terfi gibi konularda lise mezunlarından ziyade üniversite mezunları tercih edilmeye başlandı.

Günümüze geldiğimizde de herkes üniversite mezunu olduğu için artık insanlar farklarını ortaya koyabilmek, eğitim durumlarını bir üst seviyeye taşımak ve bir alanda uzmanlaşabilmek için yüksek lisans yapıyorlar.

Bu ise çoğu zaman maliyetli bir eğitim oluyor. Hele hele de özel bir üniversitede tezli ya da tezsiz bir yüksek lisansın maliyeti 10.000 ₺’nin üzerine çıkabiliyor.

Daha uygun maliyetli yüksek lisans yapmak isteyen kişiler ise Anadolu Üniversitesinin tezsiz ve uzaktan yapılabilen yüksek lisans programını tercih ediyorlar.

Telefonuma gelen SMS mesajını paylaşarak Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı ücreti hakkındaki kafa karışıklığına son vermek istiyorum.

Anadolu Üniversitesi Yüksek Lisans Ücreti

Gördüğünüz üzere Anadolu Üniversitesi uzaktan eğitim Tezsiz yüksek lisans programlarının dönemlik kayıt ücreti 1800 tl üç dönemden oluşan programın tamamı ücreti ise 3960 tl dir.

Etiketler :

Benzer Yazılar

16 kilometreyi 12 dakikada gitmek var birde 7 dakikada gitmek var zamandan ciddi tasarruf. Bunu uzun yola vurursan saat olarak tasarruf iyi sayılır. Ayrıca her ne kadar yeni donanımlı araçlarda 136 pek bir hız olmasa da hız sınırları içinde seyretmek hem kaza riskini hem de ceza yeme riskini azaltır. Yavaş giderseniz sa...
Sağlık Bakanlığı Hayat Eve Sığar isimli cep telefonu aplikasyonu üzerinden kodu alma özelliğini aktif hale getirdi.Maske Kodu Almak için android ya da ios telefonunuzdan duruma göre play store ya da appstore'a giriş yapın, arama kısmına "hayat eve sığar" yazın ve adı geçen programın son sürümünü indirin. Mask...
Her gün haberlerde, sosyal medya da, haber sitelerinde okuyoruz; "şu ilde şu kadar yer karantinada alındı." gibi şeyler yazılıyor. Buna benzer bir haber okuyunca anlıyoruz ki haa demek ki buraya giriş çıkışlar yasak. Birde şunu okumaya başladık. "Vaka görülmeyen illerde ters karantina uygulanabilir." Burdan da şunu...

Yorumlar