Kiisel Site

AÖF Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Ücreti – 2018

14 Temmuz 2018 | Yazar: Umut | Henüz yorum yapılmamış | 2.147 Görüntülenme

Çok eskilerde lise mezuniyeti birçok meslek dalına giriş için yeterli bir mezuniyet türü olarak görülüyordu. Ancak giderek şartlar değişti. Herkes liseyi bitirmeye başlayınca işe kabul, terfi gibi konularda lise mezunlarından ziyade üniversite mezunları tercih edilmeye başlandı.

Günümüze geldiğimizde de herkes üniversite mezunu olduğu için artık insanlar farklarını ortaya koyabilmek, eğitim durumlarını bir üst seviyeye taşımak ve bir alanda uzmanlaşabilmek için yüksek lisans yapıyorlar.

Bu ise çoğu zaman maliyetli bir eğitim oluyor. Hele hele de özel bir üniversitede tezli ya da tezsiz bir yüksek lisansın maliyeti 10.000 ₺’nin üzerine çıkabiliyor.

Daha uygun maliyetli yüksek lisans yapmak isteyen kişiler ise Anadolu Üniversitesinin tezsiz ve uzaktan yapılabilen yüksek lisans programını tercih ediyorlar.

Telefonuma gelen SMS mesajını paylaşarak Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı ücreti hakkındaki kafa karışıklığına son vermek istiyorum.

Anadolu Üniversitesi Yüksek Lisans Ücreti

Gördüğünüz üzere Anadolu Üniversitesi uzaktan eğitim Tezsiz yüksek lisans programlarının dönemlik kayıt ücreti 1800 tl üç dönemden oluşan programın tamamı ücreti ise 3960 tl dir.

Etiketler :

Benzer Yazılar

E-Devlet Üzerinden Tüketici Hakem Heyetine Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını kısaca anlatmaya çalışacağım. Lazım olan 2 tane önemli husus var; -Öncelikle tabi ki de E-Devlet şifresi lazım. Şifresi olmayanlar PTT işyerlerinden temin edebilirler. E-Devlet'e girmek için şifremizi kullanacağız.-Kredi ya d...
Gün geçmiyor ki yeni bir dolandırıcılık yöntemi daha çıkmasın. Hergü yeni bir numara çıkartıyor dolandırıcılar. Bu numaralardan birçoğuda araç alımı ve satımı sırasında noterde yaşanıyor. Araba alımı satımı yaparken çok dikkatli olmakta fayda var. Alıcı parasını mutlaka banka hesabı üzerinden istem...
Sincan Yenikent'te anahtar çoğaltma, kapı açtırma gibi işlemleriniz için bir anahtarcı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Ayyıldız Anahtar tamda bu gibi iş ve işlemler için biçilmiş kaftan. 7 gün 24 saat boyunca Yenikent ve civarından 0552 271 0038 numaralı telefonu arayarak çilingir hizmeti alabilirsiniz. Eğer a...

Yorumlar