Kiisel Site

Apple AirPods Max Nasıl?

13 Aralık 2020 | Yazar: Umut | Henüz yorum yapılmamış | 489 Görüntülenme

Apple tarafından yeni tanıtılan Airpods Max adlı ürünü uzunca bir süre dinleme fırsatı olan bir kullanıcının düşüncelerini, bu ürünü almaya niyetlenen ya da sadece ürünü merak eden kişilere bir rehber olması açısından yayınlamaya değer bulduk buyrun;


Düşüncelerim;
1- Fiyat Pahalı. Amerika için bile pahalı. Şu anda aynı sınıftaki Sony, Bose, Sennheiser gibi markalardan bile nerdeyse 200 Dolar daha fazla. Ancak buna rağmen Amerika’da yok satıyor ve stok sıkıntısı yaşanıyor.
2- Malzemesi çok kaliteli, lüks sınıf. Ürünü büktüğünüz, gerdiğiniz zaman vs. hiç bir ses (takırdı, gıcırdama vs.) yok.
3- Herkese hitap etmeyen, lüks sınıfa hitap eden bir ürün gibi görünüyor ama bekleyip göreceğiz.
4- Kulaklık yastıkları kirlenir veya hasar görürse değiştirmesi çok basit, ve Apple ekstra yastıkları da satıyor. Ancak bu aksesuarlarda bir hayli pahalı.
5- Ses kaliteki mükemmel. Ben ses kalitesini, aynı sınıftaki diğer gürültü önleyici bluetooth kulaklıklardan (Sony WH-1000XM4, Sennheiser Momentum 3, Bose Noise Cancelling Headphones 700, Bang Olufsen H9i, Bose Quiet Comfort 35) daha iyi buldum. Baslar çok güçlü, ancak kulaklığı asla zangırtartmıyor, ses çok berrak ve dinamik.
6- “Spatial Audio” ile bu kulaklıklarla film izlerseniz şoke olabilirsiniz. Sanki filmin içindesiniz.
7- Aktif Gürültü Önleyici Mükemmel. Süper desem abartmam. Yine dinlediklerimin en iyisiydi.
8- Kulaklık kılıfı çok garip, tuhaf. Elinize alıp dolanırsanız bir bayan çantası gibi duruyor. “Gibi” de durmuyor aynen öyle duruyor..
9- Apple 2016 dan beri bu ürün üzerinde çalışıyordu. Ürünü geliştirmek için çok emek ve para harcanmış belli. Hakikaten mükemmel bir ürün olmuş ama Satış Fiyatı “pa-ha-lı.”

Evet gördüğünüz gibi güzel olan herley gibi bu üründe pahalı. Pahalı olan herşeyin güzel olduğu gibi bu üründe çok güzel. Gerçi markası Apple olan hangi ürün ucuz ya da kötü ki?

Kalın sağlıcakla…

Benzer Yazılar

Merhaba Arkadaşlar, Bu yazımızda sizlere Payza hesabınızı nasıl doğrulayacağınızdan bahsedeceğim. Öncelikle adını ilk kez duyanlar için Payza'nın ne olduğunu açıklayım. Payza; Ülkemizde paypal deaktif olmasından sonra sıklıkla kullanılan bir ödeme yöntemidir, online hesaptır. İnsanlar çok basit bir ...
Son dönemde gurur kaynağı kurumlarımızdan TÜBİTAK'ında bu tür bir manyetik silah üzerinde çalışmalar yaptığını belirtelim ve manyetik silahların çalışma sistemi üzerine bir açıklama da bulunalım; Geçirgen iki paralel ray üzerinde elektromanyetik etki (Bir raydan çıkan elektrik mermi üzerinden geçerek diğ...
whatsapp logosu
Akıllı telefonu olup ta whatsapp aplikasyonunu kullanmayan yoktur demeyeceğim, elinde son model telefon olan biri whatsapp kullanacak diye bir kural yok. Nice insanlar var ki internet paketi olmayan tarifeler kullanan, evinde ya da işyerinde wifi bağlantısı bulunmayan.. Tüm olumsuzluklara rağmen whatsapp kullanımının aşırı ...

Yorumlar