Kiisel Site

Derindefter.Com Yayın Hayatına Başladı.

19 Aralık 2012 | Yazar: Umut | Henüz yorum yapılmamış | 3.427 Görüntülenme

Derindefter.com sitesi olarak yayın hayatımıza başlamış bulunuyoruz. Sayfalarımız daima güncel ve özgün olarak siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde olacaktır. Konularımıza öneri, eleştiri, şikayet ve teşekkürlerinizi yorum olarak eklerseniz seviniriz. Site yönetimi ile iletişim kurabilmek için şu anlık sadece yorum bırakmanız yeterli olacaktır. İlerde sosyal ağlar, mail, iletişim formu gibi alternatiflerle de yönetime ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

blog1[1]

Sitemizde içerik olarak siyaset, ideoloji gibi uç konularda bilgiler barındırmayı düşünmüyoruz. Bunun yerine günlük hayattan edindiğimiz tecrübeleri, ziyaretçilerin faydalanabileceği konuları ve güncel olaylarla ilgili görüş ve düşüncelerimizi tüm dünyayla buluşturmak istiyoruz.

2013 yılı gelmeden, maya takvimine göre kıyamete 2 gün kala, 19 ARALIK 2012 tarihinde bu başlangıç yazısını yazdık bakalım. Umarım aklımızdan geçenleri sitemize yansıtma konusunda başarılı oluruz. Sitemizi ziyaretiniz ve yazımızı okuma zahmeti gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Etiketler :

Benzer Yazılar

Bizim gecemizi aydınlatacak güneşte hangi bilinmez tepelerin ardından doğar kim bilir? Sabırla beklediğimiz sevdalarımız, gelecek planlarımız, ideallerimiz ve varoluş gayemizin bizi içinde bulundurduğu vuslat ne zaman son bulur.. Sahi nedir sizin gaye-i hayaliniz? Ne için yaşıyorsunuz yahut? Ne için üzülüyor? N...
Alexa değeri siteler için önemli bir değerdir. Bir sitenin alexa değeri o site hakkında bize birçok bilgi verebilir. Mesela bir alışveriş sitesinden alışveriş yapacağız fakat sitenin güvenilir olup olmadığından emin değiliz. Hemen sitenin alexa değerini kontrol ederek bu alışveriş sitesinin güvenilirliği konusund...

Yorumlar