Kiisel Site

Erol Köse’den Salvolar

18 Ocak 2013 | Yazar: Umut | Henüz yorum yapılmamış | 3.154 Görüntülenme

erol köse müjde ar

Erol Köse twitter da yine coştu ki ne coştu. Adam Müjde Ar‘a resmen fahişe dedi. Müjde Ar cenaze törenlerini sitemize taşıdığımız, Paris’ te öldürülen 3 pkklının cenaze törenine katılacağını açıklayınca Erol Köse hemen attı tweetini.

 

Malum tweetten sonra sosyal medya da olaya ilişkin görüşleri de aktarmak isterim. Kimileri demişki; efendim bu tür hareketler Erol Köse’nin milliyetçi kesime şirin gözükme çabasından başka birşey değildir. Haa kendisinin de milliyetçi olmadığını, olamayacağını, Hacettepe Üniversitesi’nde Tıp okuyan birinin milliyetçi olamayacağını düşünenler var.

Bazı kesimler ise, bu tweeti atanında, tweette adı geçenin de danışıklı dövüş içide olduğu, bu tür hareketlrin  gündeme gelme çabaları olduğu konusunda hem fikir.

Bazı twitter kullanıcıları ise muvze bahis twetin, başka bir kullanıcı tarafından atıldığını atıldığını, Erol Köse’ nin ise herhalde çok beğenmiş olacak ki, rt etmek terine  sanki kendi yazdığı birşeymiş gibi kopyala yapıştır yaptığını söylüyorlar.

Şimdilerde ise şunu merak ediyoruz, Müjde Hanım bu olaya nasıl bir tarzla yaklaşacak? Acaba mahalle karıları gibi mi cevap verecek yoksa efendi efendi gidip tazminat davası mı açacak? Bundan sonra olacakları hep beraber göreceğiz.

 

Benzer Yazılar

Apple ürünlerinden iphone ve ipad kullanıcısı olup ta güç butonu çalışmayan ve cihazını kapatamayan ya da yeniden başlatamayanlar vardır. Aslında bu işlemleri yapabilmek geçtiğimiz günlerde gelen iOS 11 güncellemesi ile birlikte çok basitleşti. Eğer sizinde güç tuşunuz çalışmıyorsa iOS 11'in sunduğu bu yenil...
PKK mı IŞİD mi? 1- PKK’nın toplam 5 bin kadar silahlı teröristi var ve bu sayıya 40 yılda ulaştı. Oysa IŞİD, 2 yılda en az 50 bin silahlı militan elde edebildi. 2- PKK silahlarını Batılı devletlerden aldı. IŞİD silahlarını Irak ve Suriye Ordusu’na saldırarak kendisi ele geçirdi. 3- PKK parasını Bat...
İnsana olan yatırımın en iyi yatırım olduğu bilincinde kendini milletin çıkarlarına ve devletin bekasına adamış genç diplomatlar yetişiyor. Bilgili, donanımlı, duruş sahibi ve insan temelinde birleşmiş gençler ülkemizin her yanında günden güne artıyor. İnsan yetiştirme konusunda ülkemizin gençlerine adeta bi...

Yorumlar