Kiisel Site

PKK Yerini Taşeron DHKP-C’ye mi Bırakıyor?

5 Şubat 2013 | Yazar: Durmuşoğlu | 1 Yorum Yapılmış | 3.610 Görüntülenme

DHKP-C bu günlerde PKK’dan daha fazla ismini duyduğumuz ismi kulaklarımızda titreşim uyandıran ve bu titreşimle insanımızın yüreğinde yeni bir korku oluşmasını sağlayan yasadışı sol örgüt.

Baktığımızda kendileri PKK gibi kundaktaki çocuğa silah sıkmayan anti-amerikancılardan oluşan Kürt sorununun yalnızca zat-ı şahaneleri tarafından çözülebileceğini bunu yaparken de işçi sınıfını kullanacaklarını ve aradaki farkları kaldıracaklarını iddia eden çoğunlukla taze beyinleri hedef alıp yetiştirmek daha doğrusu beyinleri yıkamak üzerine kurulmuş bir yapı olarak görülüyor.

Örgüt baktığımızda PKK’dan farklı olarak kundaktaki çocuğa kurşun sıkmıyor! Peki saldırıda Şehid olan Mustafa Akarsu’nun çocuklarına kurşun sıkmış olmuyor mu? Bu ülkenin size sizin eylemlerinize bu ülke için bir şeyler yapma çabanıza ihtiyacı yok..

Özellikle Avrupa’da zayıflayan PKK’nın yerine geçmek onların sağladığı menfaati ve rantı üzerinize miras yoluyla almaktan başka kaygınızın da olmadığı apaçık ortada. PKK’nın İmralı süreciyle beraber silah bırakacak olması en azından bunun tartışılıyor, konuşuluyor olması mı sizi harekete geçirdi? Bunu daha öncede yapmıştınız 1999-2004 arası PKK eylemsizlik kararı aldığında yine siz çıkmıştınız ortaya PKK’nın ikamesi olarak Ülkemiz üzerinde hesapları, kirli emelleri olanların kullandığı PKK’nın taşeronu, ayakçısı ve ikamesi olarak yine çıktınız ortaya..

DHKP-C’nin baktığımız zaman tarihte PKK ile yaptığı anlaşmalara şahit olabiliriz. Daha sonrasında bu ikilinin zıt düştüğünü birbirlerini gördükleri yerde dövdüklerini, öldürdüklerine de şahit olabiliriz. Sizin ne yapacağınız, ne yaptığınız Türkiye üzerinden Avrupa’ya uzanan eroin meselesini ne kadar irdelediğinizi bunun neresinde olduğunuzu amacınızın ne olduğunu tartışmaya gerek dahi yok artık ‘’Su akıyor ama Türkiye bakmıyor’’  Türkiye milletinin vatandaşları artık sesini değil sözünü yükseltiyor. İsterseniz birbirinizi kırın geçirin bu inanın kendi rant mücadelenizde bizi çokta alakadar etmiyor.

Bir baba çıkıp utancından oğluna bir damla dahi gözyaşı dökemiyorsa. Diğer bir baba çıkıp kızını savunamıyor ve yalnızca sizi suçluyorsa! Çekin elinizi bu ülkenin evlatlarının üzerinden artık! Bu ülkede herkes kendi hakkını kendisi muhafaza edebilir.

Millet artık sizi istemiyor.

Bu milletin yüreğinde bu denli çözüm ümitleri yeşermişken çekin insanımızın üzerinden kirli elinizi. Artık Türkiye’nin o sizin bildiğiniz Türkiye olmadığını kalın kafalarınıza sokun. Dağılmaya yok olmaya mahkum olduğunuzu artık anlayın. Toplumsal olayları bahane ederek bu ülkenin insanlarını galeyana getirmekten, isyana teşvik etmekten vazgeçin. Çünkü size bırakacak bir pabucumuz dahi yok.

Hani devrim devrim diyorsunuz ya! Devrimci mi arıyorsunuz Efendimiz (s.a.v)’ e bakın devrim nasıl yapılır belki anlarsınız! Ne demişti Nebi: ‘’Siyahın beyaz beyazında siyah üzerinde hiçbir üstünlüğü yoktur üstünlük yalnızca takvadadır.’’ demişti biz bizim birbirimize bir üstünlüğümüz olmadığını toprağın altına eşit şartlarda gideceğimiz anladık. Sorayım size Hudeybiye’de yapılanı hanginiz yapabildiniz yapabilmeyi geçtim hanginiz yanından yakınından geçebildiniz ? Biz birbirimize tahammülü öğrendik ve kardeş olduğumuzu aynı dağın yeli olduğumuzu hatırlıyoruz artık…
Hep bizleri savunduğunuzu bizim gözlerimizin kapalı olduğunu söyleyip durdunuz..
Düşüncelerimizden ve fikirlerimizden dolayı bizi koyun diyerek yaftalarken, aslolanın kendi cahilliğiniz olduğunu hiç düşündünüz mü?

Bu ülkenin siyasetçisi, Türkü-Kürdü, istihbaratçısı, polisi, askeri, stk’ları ve hepsinden önemlisi insanları çözüm için böyle kenetlenmişken artık kirli emellerinize bizleri alet etmeyin.

Biz aniden karar verip İzmir’e, İstanbul’a, Ankara’ya gidebildiğimiz iç rahatlığıyla Mardin’e, Hakkari’ye, Şırnak’a da ani bir kararla gidebilmeye bu kadar yaklaştığımızı hissediyorken siz gideceksiniz artık bu ülkeden!
Bu ülkenin insanı birbirini kucaklamayı, birbirine saygı duymayı öğrendiği vakit yaklaştı. ASALA dağıldığında PKK içine yerleşti PKK dağılırsa biz olalım diyor olabilirsiniz ama biz artık hiç birinizi istemiyoruz.
Yeter artık millet kararını verdi! Bu ülkede huzur, kardeşlik ve barış istiyor.
Artık analar ağlamayacak!

Benzer Yazılar

Çin'in Şanghay Menkul Kıymetler Borsası Türkiye saati ile 04:30'da açılır ve saat 11:00'da kapanır. Japonya'nın Tokyo Menkul Kıymetler Borsası Türkiye saati ile saat 04:00'da açılıyor ve saat 10:00'da kapanıyor. Avustralya 03:00 - 09:00 Hong Kong 04:30 - 11:00 London Int. Fin. Futures and Options Ex. / LI...
Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), kara yolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortasında tavan fiyat uygulamasına ilişkin kararını verdi. Kurum tarafından hazırlanan genelge, sigortacılık sektörüne iletildi. Buna göre, kurul kararıyla, sigortalılar açısından priml...
2. el araç satın alırken uygulanması gereken çok çok çok fazla detay vardır. Bunların neler olduğuna ara ara yer veriyoruz. Bu kez ana hatları ile bu konuya değişeceğiz. Ana hatları olarak ele aldığımızda Birinci kuralımız; 5064’e mesaj çekeceğiz aracın şase numarasını; ‘Hasar S şasi numarası’ yazacağ...

Yorumlar

  1. Burhan dedi ki:

    Yaziniz daha sonraki gelecek yazilarinizin guzelligine gebedir. insanlar bazen toplu diyet verirler kavimlerin helaki boyle olmustur kurunun yaninda yasta yanmistir . Sebep sadece sahsi kemalatlarini dusundukleri icin emri bil maruf ve nehyi anil munker yapmadiklari icin .
    Evetgunumuzde bircok sikinti yasamamiz bizim diyet odedigimizi gosteriyor pkk dhkp c hizbullah jitem Ve benzeri yapilanmalar hep bize diyet odetti .sebep yanlis uygulamalarimiz
    Sahsi cikar (kemalat dahil) larimiz hep on planda seyrettigi icin ama camia da boyle sahsi cikarlar hep efendimiz donemindeki gibi oldu . Orda burda iki kisi “yahu biz muhammedin yanina gidelim eger fayda gorursek devam ederiz yok olmazsa geri doneriz “boyle munafikca mantik dahi efendimizin yumusatici ikliminde erimistir ve onlarda koca sahabi olmustur iste camiada boyle oluyor ben silivrideyken lise ikide abiler gittigimde babasi solcu doktor bir arkadasim vardi odasinda gizli namaz kilardi ozaman diyorumki hizmet herkes icin bir Hudeybiyedir onu anlamak lazim. sadece turkiyedeki degil butun dunyada olan hadiselerin cozumune ugrasiyor ama siz sizin gibilerden farki konusmadan , hareketle aksiyonla usta ve usta olma havasinda degil amator bir ruh haletiyle yapiyor ve allah isteklerini geri cevirmiyor boylesi fedakarane calisan bir guruha allah daima versin vesselam