Kiisel Site

Tahribat Forumlarından Derleme Sözler

31 Mart 2013 | Yazar: Umut | Henüz yorum yapılmamış | 3.200 Görüntülenme

Tahribat.com forumlarına illaki denk gelmişsinizdir, bir zamanın hey gidileri hep orada takılırlar/dı. Halen kenetlenmiş bir üye profili mevcut. Forum yeni üyelere kapalı sadece referans sistemi ile üye olunabiliyor. Eğer orada takılan bir arkadaşınız, tanıdığınız varsa onun size kefil olması şartı ile üye olabiliyorsunuz. Bu sistem ortamın bozulmaması ve seviyenin düşmemesi için gerekli görüldü.

Bende 2005 lerden beri takip ettiğim bu foruma 2007 yılından beri üyeyim, zaman zaman yönetimle fikirsel olarak ters düşsem de “aktif forum konuları” yer imlerime eklidir ve günde birkaç kez girer bakarım ne var ne yok diye, lüzum gördüğüm konulara da cevap yazmayı ihmal etmem.

Yönetimle ters düşmek derken, tutupta kimseyle tartıştığımız kavga ettiğimiz yok. Benimkisi şöyle birşey, mesela silinen konu loglarında gördüğüm bir konu silinme nedenine yazılan bir yazı, bir üyenin banlanma nedenine yazılan banlanma gerekçisi gibi ufak şeyler. Bu gibi şeyler yüzünden sessiz tepki gösterip uzun süre uğramadığım olmuştur. Ama TBT çizgisini ve aktifliğini kaybetmeden, 1 piksel dahi reklam almadan yayın hayatına devam ediyor.

Holyone ve Reneye buradan böylesine güzel bir ortam kurup bunu devam ettirdikleri için teşekkür ediyorum.

Aşırı olmasa da aktif bir üye olduğumdan söz etmiştim, blogumuzda bu başlık altında da tbt forumlarında denk geldiğim hoşuma giden, sizlerinde hoşuna gideceğini düşündüğüm üye cümlelerini paylaşmaya karar verdim.

Şu anki imzamdan başlayalım,

Poet; öyle demeyin yoklukta yoldaş oluyor. Sen marlboro yu seversin ama cenazene prestij gelir 😀

Maserati; la bura mi new yorka benziyor, bu resimler anca kocaeli ye benziyor amk

HoLyCat; Hacım konu dışı olacak ama, O resim cekildiğin üst yaya geçiti biz yaptık 🙂

Robinson_Crusoe; Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Birgün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum.

LynXMaSTeR: Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.

Benzer Yazılar

Bir insanın "senha" kelimesini şifre olarak kullandığını bilmek garip değil mi? Evet garip ama birçok yabancı dilde bu kelime "şifre" anlamına geliyormuş. Konu kolay tahmin edilebilen şifreler olunca dolayısı ile senha kelimesi de bu konuda başı çekenlerden oluveriyor. Yapılan bir araştırmaya göre en çok kul...
whatsapp logosu
İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte, insanoğlu gün geçtikçe bu nimeti kullanma konusunda her geçen gün ustalaşıyor. Mesela whatsapp grupları olumlu yönde kullanıldığı takdirde "hayat kurtaran" sıfatını fazlasıyla hakediyor. Mesela birazdan linkini paylaşacağımız whatsapp grubu için konuşalım; mesela y...
Twitter önceden sadece 140 karakter twit atmaya izin veriyordu, artık kullanıcılar 280 karaktere kadar twit atabiliyorlar. Yalnız bunu yapabilmek için (en azından şimdilik) küçük bir işlem yapılması gerekiyor. Aşağıda bahsedeceğim ufak işlemi yaptıktan sonra sizde 280 karakter içeren twitler atabileceksiniz. Aşa...

Yorumlar